Stylově pomáhat – nabídka originálního merche pro dobrou věc

Věděli jste, že v rámci registrace váš nákup z letošní kolekce produktů k Běhu pro Paraple může mít velký vliv? Tvoří totiž s příspěvkem ze startovného významnou položku našeho rozpočtu. Pomáhá financovat naši hlavní službu – pobytovou sociální rehabilitaci, která vrací lidi s poraněním míchy zpátky do života.

  • Vyberte si z naší kolekce sportovních stylových triček, která nejen že vám dodají energii během vašich sportovních aktivit, ale také vám umožní vyjádřit podporu pro dobrou věc.
  • Praktické a stylové vaky jsou ideální pro vaše sportovní vybavení nebo cestování. S každým nákupem přispíváte k našemu poslání.
  • Malé a sympatické placky jsou skvělým způsobem, jak ukázat vaši podporu. Připevněte si je na tašku, batoh nebo oblečení a buďte hrdí na to, že pomáháte těm, kteří to potřebují.

Sportovní trička, vaky a placky navržené speciálně pro jarní sportovní výzvy virtuální tradiční Běh pro Paraple jsou víc než jen oblečení nebo módní doplněk. Jsou to symboly solidarity a podpory, které mohou účastníci nosit s hrdostí.