Začátek a úspěch virtuálního Běhu pro Paraple

V roce 2020 jsme všichni čelili neustálé epidemické situaci, což nás vedlo přehodnotit tradiční koncept sportovní akce Běhu pro Paraple. S obrovským zápalem pro tento projekt jsme se rozhodli přenést tradiční Běh pro Paraple do virtuálního prostředí. Tímto krokem se 21. ročník Běhu pro Paraple stal zároveň prvním virtuálním.

Pilotní ročník překonal naše očekávání a stal se obrovským úspěchem. Do akce se zapojilo mnoho příznivců pohybu z různých koutů České republiky, ale také zahraničí. Účastnící aktivně sportovali nejenom na “domácí půdě”, ale i v zemích za našimi hranicemi například ve Španělsku, Belgii, na Slovensku a dokonce i v Japonsku. Tato skvělá akce získala pozornost nejen běžců, ale i známých osobností, které se rozhodly podpořit tuto dobrou věc. Mezi nimi nechyběla jména jako Bára Poláková, David Svoboda, Michal Horáček, Šárka Kašpárková, Adéla Elbel a mnoho dalších. Za účast děkujeme také úspěšným para sportovcům Janu Tománkovi a Anně Luxové. Podařilo se získat obdivuhodný počet registrací, konkrétně 4 181. Díky těmto registracím jsme dokázali vybrat částku ve výši 1 780 955 Kč. Tento obrovský úspěch virtuálního Běhu pro Paraple nás motivoval k rozhodnutí pokračovat v této akci každý rok.

Letos se těšíme na již čtvrtý ročník a věříme, že bude minimálně tak úspěšný jako ten předchozí. 

Připojte se k nám a pomozte nám podpořit tuto skvělou věc prostřednictvím pohybu a solidarity! Registrovat se můžete POD TÍMTO ODKAZEM.