Fair play a týmová výzva

Pokud jste někdy hledali způsob, jak propojit sport, soutěžení a dobročinnost, virtuální Běh pro Paraple je akce, která vás zaručeně zaujme. Tato událost není určena pouze pro elitní sportovce, ale je otevřená pro každého, kdo má zájem zapojit se do sportovní aktivity pro dobročinný účel. To nejzajímavější však spočívá v možnosti spojit síly s rodinou, přáteli nebo kolegy a vytvořit tým, který se postaví společné výzvě.

Jedním z hlavních pilířů virtuálního Běhu pro Paraple je soutěž v duchu fair play. Dbáme na to, aby každý tým měl rovné šance na úspěch, bez ohledu na to, zda je členem zkušený sportovec či začátečník. Klíčovým prvkem zajištění fair play je vyhodnocení výsledků pomocí koeficientu.

Co to vlastně znamená? Každá sportovní aktivita má svůj určený koeficient dle kterého jsou kilometry jednotlivých týmových členů přepočítávány na body a následně přičteny do týmového výsledku. V praxi si to můžete představit tak, že více bodů získá výsledek 5 km ujetých na kole či handbiku, než stejný počet kilometrů zdolaných například na vozíku s elektrickým pohonem. Šanci k umístění na vyšších příčkách ve výsledkové listině také mají díky tomuto systému vyhodnocování i menší týmy. 

Přidejte se k této skvělé výzvě, kde fair play není jen fráze, ale skutečný základ celé události. Registrovat se můžete POD TÍMTO ODKAZEM.